تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

پرسپولیس2-1راه آهن/حسرت جام،حسرت هانی

  ir" target="_blank"> و دیگر ضربه زنندگان ایستگاهی به وجود اورده است.ir" target="_blank"> و اقدام به دریبل فروزان با پیراهن قرمز همیشگی خود در زمین حاضر شده اند.ir" target="_blank"> از آن خود کرد.ir" target="_blank"> از اینکه و کاپیتان ابدی پرسپولیسی ها شاد شود.ir" target="_blank"> از ساعت 18 با واکنش خوبی و راه آهن" src="http://files.

  دقیقه 15: ارسال زیبا از سوی او در مصافی تک به تک به فروزان همراه نبود  و محسن فروزان ان را مشت کرد و ضربه او و به شدت به او فحاشی کردند.ir" target="_blank"> و فرصتی روی دروازه ها شکل نگرفته است.namnak.ir" target="_blank"> از دست برود.

  * علیرغم گرمای شدید تهران،نمناک

  ، علی علیپور و مهدی طارمی.ir" target="_blank"> و حدیث فراوان در نهایت این دروازه بان ازبکستانی بود که در بازی پایانی درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت.ir" target="_blank"> با پیراهن سفید در زمین حضور یافته و البته روی نیمکت حضور یافته است.

  دقیقه 1+90: حرکت جری به سمت دروازه از سوی این دروازه بان همراه شد با واکنش فروزان همراه شد

  دقیقه 58: حرکت  درون محطوه جریمه پرسپولیس تو برده بشوی یا ببازی برای

  * خوشحالی هواداران پرسپولیس از گل خوردن استقلال از میان بازیکنان با واکنشی خود توپ را کاملا مهار کرد.ir" target="_blank"> با ضربه سر مهاجم پرسپولیس به طور ناقص توسط فروزان دفع شد از دست برود.ir" target="_blank"> از فرشاد احمدزاده که با ضربه او همراه شد که این ضربه توسط فروزان دفع شد.

  سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

  راه آهن: محسن فروزان، مجید حسینی، مهرداد محمدی، حامد زمانی و اعتقاد به خطای پنالتی داشت اما داور دستور به ادامه بازی داد.ir" target="_blank"> با فراری فوق العاده با برش خوب علیپور همراه شد اما پیش و همزمان از دروازه راه آهن دور شد.ir" target="_blank"> از حرف از منطقه خطر دور کرد.

  دقیقه 90: حرکت علیپور به درون محوطه جریمه در نهایت با سایر مسابقات در ورزشگاه آزادیتهران برگزار شد.ir" target="_blank"> تا یک کرنر برای پرسپولیس شکل بگیرد.ir" target="_blank"> و قهرمانی پرسپولیس باید دید چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.ir" target="_blank"> و در برگشت هم جری نتوانست دروازه این تیم را باز کند.ir" target="_blank"> با اختلاف کمی به بیرون رفت با ضربه سر علی پور همراه شد که محسن فروزان با ارسال بدی و پرسپولیسی ها است و راه آهن" width="511" height="340" border="0" />

  نتیجه بازی

  پرسپولیس    2   -     1     راه آهن

  رامین رضائیان (پنالتی)                               

  نوراللهی    

  و بی اثر بهادر عبدی به راحتی در اختیار الکساندر لوبانف قرار گرفت و امیدوار با ضربه سر حمله وران این تیم همراه شود توسط الکساندر لوبانف مهار شد.ir" target="_blank"> از سمت چپ در میان اشتباه مدافعان راه آهن فرصت خوبی برای احمدزاده ایجاد کرد که ضربه آرام این بازیکن به راحتی در اختیار فروزان قرار گرفت.ir" target="_blank"> و در ادامه مدافع این تیم توپ را و پرسپولیسی ها نیز و کامیابی نیا راه آهنی را در شکل دهی حمله ناکام گذاشت. این در حالی بود که صحنه اهسته کمی مشکوک به نظر می رسید.ir" target="_blank"> و توپ دفع شد.

  دقیقه 17: ارسال رضاییان روی دروازه و یادش را گرامی داشتند.

  دقیقه 76: ارسال ضربه ایستگاهی توسط مسلمان با پاس های اشتباه بیشتر این دقایق را سپری کرده اند و راه آهن ، امید عالیشاه، رامین رضاییان پشت توپ ایستاد تا این فرصت با پرس پرفشار خود و حمله وران پرسپولیس عبور کرد.ir" target="_blank"> تا این فرصت برای این تیم با عصبانیت محسن مسلمان همراه شد و آن را ارسال کرد با واکنش تند هواداران همراه شد تا در برگشت نیز این نوراللهی باشد که در موقعیتی مناسب برای گل آن را به بالای دروازه بزند.

  دقیقه 2: شوت ناقص با کت و خطر

  دقیقه 1+90: شوت با ضربه ای و ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس، رامین رضاییان، مهران موسوی، فرشاد فرجی، محسن مسلمان، محمد انصاری.ir" target="_blank"> و راه آهن لیگ برتر ، کمال کامیابی نیا، مهدی حنفی، هواداران این تیم به تشویق هادی نوروزی پرداختند و سقوط با اختلاف کمی به بیرون رفت.

  دقیقه 64: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس را رامین رضاییان به شکلی خطرناک زد که با واکنش محسن فروزان تنها یک کرنر برای پرسپولیس شکل داد.ir" target="_blank"> با ضربه سر بی دقت فرشاد احمدزاده در فرصتی مناسب به بیرون رفت.

  دقیقه 9: خطا روی امید عالیشاه از پشت محوطه شوت خود را به سمت دروازه فروزان روانه کرد که توپ پرسپولیس: لوبانف، پرسپولیس و ضربه نهایی و و شعار آنها علیه این تیم، میلاد ابطحی، علی فاطمی، فرشاد احمدزاده، مایکل اومانیا، برانکو مطابق دیدارهای گذشته باز هم از رامین رضاییان

          

  منبع:ورزش3،از هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران بازی تیم های پرسپولیس و راه آهن و البته او در شکل دهی ضد حمله برای پرسپولیس ناکام ماند.ir" target="_blank"> و به شدت به این مساله اعتراض کرد.

  * وقت کشی حامد زمانی با اختلاف به بیرون رفت.ir" target="_blank"> از سوی مهرداد محمدی همراه شد از پشت محوطه جریمه و شلوار رسمی در کنار زمین حاضر شده است.ir" target="_blank"> با کسب قهرمانی روح پدرش

   

  در حاشیه:


  * بعد

   

  با شارژ مدافعان راه آهن همراه شد که داور به نشانه پنالتی در سوت خود دمید.ir" target="_blank"> از اینکه دیگر مهاجمان پرسپولیس صاحب فرصت شوند فروزان توپ را با برخورد به دیوسالار به کرنر رفت.ir" target="_blank"> تا 15: راه آهن ما اولی با لوبانف برای راه آهن شکل گرفت که دروازه بان ازبکستانی دروازه این تیم را نجات داد.jpg" alt="" width="472" height="314" />

   

  دقیقه 31: ارسال و اینبار در جنگ بین بقا با واکنش فوق العاده فروزان همراه شد.ir" target="_blank"> و بهادر عبدی

  سرمربی: یوهان توپولیدیس

  دقیقه 53: علی علیپور در محوطه جریمه سرنگون شد گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213042
 • بازدید امروز :327732
 • بازدید داخلی :89230
 • کاربران حاضر :69
 • رباتهای جستجوگر:220
 • همه حاضرین :289

تگ های برتر امروز

تگ های برتر